Warning: session_start(): open(/var/lib/php/sessions/sess_qnfspvoke0n36atmgrqsl1s57p, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/lib/php/sessions) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2
YOUNG J FT.MALI-G : Smirushat lyrics

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

YOUNG J FT.MALI-G lyrics : "Smirushat"

Verse 1: [Young J]

Une e boj rrepin sepse osht jeta ime

ju pidha merrni msim filloni mbani shenime
i bona 10 vjet qe boj muzike n'ket pidh none
e po m'qihet maja karit kur po bojn si pidha some

harron kush ishe dje ke qen vec nje cop zari
qe per nje bashkepunim me thoje: Jon ta hongsha karin
smirushat, admirusat e nijn veten George Bush-a

s'dijn me bo hite se kane ngel lepurusha
bojn rolin e kopilit thojn ne rrep un jom i pari
a don me shku lart, hajde hyp te maja karit

rrepin e kom zemer dhe jom me i verteti
e gjithe kto rreperuca per mu jane fruta deti
e di ju bohet qejfi se menoni se une ngeca

ky djali o gjigand nuk merret me kastraveca
qe shesin edhe bythen me i bo ca videoklipe
munohen me bo rima s'dijn me fol as gjuhen shqipe


Ref: [Young J]


Une akoma nuk arrij ta kuptoj
pse po bojn si kurva me pervoj
jo nuk mundem ta duroj ket loj [looje]

vec per fame po qihen n'goj, t'ju rroje
Une akoma se kuptojVerse 2: [Mali-G]


Mali keshtu e ashtu, Mali vdiq, Mali s'bon
po ca karin po thon kur akoma jom n'kom
po i njejti n'mikrofon ti vazhdon e me klikon

smirushat do flasin s'kane ca pune tjeter t'bojn
a t'thash? problemi jot do zgjidhet kur te jesh ne avantazh
pasi duhet te punosh fort se je hala ne stazh

avash-avash man bohen punet e mira
une e di qe grupi jot eshte ne momente te veshtira
duhet te me kuptosh qarte se rrepi o si pune futbolli

po nuk dite me bo skemen loja te del jashte kontrollit
dhe kur del jashte kontrollit te zevendesojn nga formacioni
fillon te merzitet vetja deri ke depresioni

Ndaj ktheni mbrapsht ca that, se Thugzat erdhen prap
per me te mirin ne rap, cunat e thjesht me lart
kudo ne rruge what up, gjithmone jemi konstant

smirusha hapni veshet askush ska shans me na kap

Ref 2x: [Young J]


Une akoma nuk arrij ta kuptoj
pse po bojn si kurva me pervoj

jo nuk mundem ta duroj ket loj [looje]
vec per fame po qihen n'goj, t'ju rroje
Une akoma se kuptoj

Submit Corrections