Warning: session_start(): open(/var/lib/php/sessions/sess_kasej13lu2o59h24k1lvtra2cu, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/lib/php/sessions) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2
Kenge Per Femije : Kujtoj Mesuesin lyrics

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kenge Per Femije lyrics : "Kujtoj Mesuesin"

Pat ikur mesuesja ime ne turqiune abetaren e laga me lot.Ne zemer me hyri fytyra e tij dhe s´me hiqet as sot.

I vogel isha atehere pak dijajeta me dukej loje e defrim pa ngado qe shkoja kudo qe vija shihja fytyren e mesueses time.


Degjoja zerin e tij te dashur kur binte zilja per ne mesimdegjoja zerin e tij te dridhur:´´Di c´eshte mergimi ti Nagjije?"


Kaluan dite kaluan vjet librin nga dora s´e leshova ne banka te shkolles edhe ne jete punet e kesaj toke mesova.

Sot kur edhe vete me ditar dal perpara nxenseve te mi e kujtoj mesuesen time te pare arratisur larg ne turqi.

Submit Corrections