A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ilir Veliu lyrics : "Vajze Miope (Gazmore)"

Se ti me mashtrove
me syzet e tua
se ti vajz miope

me genjeve dhe mua.(x2)
Ref.
Jo vajz miope

jo jo nuk ta fal
se nje nat me ty
rash ne nje k!@#^.(x2)


II.
Nje mengjes te ftohte

Lupja me pak flok
ne sy e shikon
ate qe dashuron.(x2)


Ref.
Jo vajz miope(x2)

III.
Eja ti moj vajz
eja ti pa frik

ti puth ato sy
fshehur nen gjyslyk.(x2)


Ref. Jo vajz miope (x2)

Submit Corrections