Warning: session_start(): open(/var/lib/php/sessions/sess_mt3jiu4u58275v1mp844p0lt4o, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/lib/php/sessions) in /var/www/html/lyricsreg.com/reg.php on line 2
Greta Berati : Mos E Lere Foshnjen Jetim lyrics

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Greta Berati lyrics : "Mos E Lere Foshnjen Jetim"

njefar nje gongje e embel ne nje nat te ftoft qan nje foshnje qaaaann o zot porsi nje zog dhe hena pikon lot lot argjeeendi i pikon mbi duart aq te njohma qe nenaaa e shtrengonn ...shtrengon ne krah duart e ti vall ku ta qoj un ta qojj tani ajo iken lutet me foshnjen ne

refff te lutem mos e braktis kthehu mos e le jetiiim do te rritet si gjith femit e ty do te dojj nje dit 2x


(perseritet teksti)

Submit Corrections