A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

FLORI lyrics : "Me Zemer"

erdhe papritur sot
si nje rrufe ne toke
perball meje qendro ,

si magjinoja dot te mbushja syt me lot
te perqafoj me kerkon,
ku ishe zemer dje?!!

prap ndjenja nese ke ,sa vlen per ty nje premtim
nuk di me cfar te them
a do njesoj te jem te fal un ty cdo gabim

se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj, dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me zemer ne duar un ketu do te pres ...
ti iken edhe vjen nje pasagjer ne tren asnjeher sdo ndryshoj...
pse duhet te jem un per ty dicka me shum ....

ne jet me ke do jetoj ...
ku ishe zemer dje
prap ndjenja nese ke sa vlen per ty nje premtim

nuk di me cfar te them a do njesoj te jem ?!te fal un ty cdo gabim
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me zemer ne duar un ketu do te pres ...
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me zemer ne duar un ketu do te pres ....

se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me zemer ne duar un ketu do te pres ....


Submit Corrections

Thanks to maria.01215