A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

BLAZER lyrics : "TFALA KUSH TPYS ft JR"

VERS1

MIRSEVINI KNEJ NGA LAGJIA IME PERIFERIKE

KU RRUGET JAN PA ASFAL POR DHE FEMRAT JAN SHUM NEVRIKE
KEMI HISTORI STOIKE MOS JU FUT KSAJ POLEMIKE
NUK ESHTE MATEMATIKE KTYU CDOGJE ESHTE POLITIKE


NACOT JAN KTO CUNAT QE TA JAPIN KET ILACIN
TI MERE KAPE FIKE EDHE HAJDE PRAP SE FLASIM

VETEM MOS U BO SI GRATE E LAGJES QE MAS SHPINE LLAPIN
SHIFI KTO RRUGAC QE E MBUSHEN VENDIN ME EREN E RABIT


RREPERA TTJERE FRYHEN ME SHIFRA ME STATISTIKA
PO KUR UN I MBLEDHI NUMRAT PERFUNDIMI DEL TE FRIKA
U BO SALLAT INDUSTRRIA SHAHEN SIKUR FMIA

DHE KUR DALIN BALL PER BALL FILLOJN TLEPIHEN SI RRUSPIA

CA RREPI INPORTUM NE KUR TGJITH JAN BO PLERA

TE NJE SISTEMI QE NUK MBART MO HIC VLERA
SA HAPET DERA ASNJONI SDEL ME RADH
KREJT ME VRAP I ZBRESIN SHKALLET KAN AMBICJE ME DAL TPARET


REFREN
PLOT TIPA PO MUNDOHEN ME TYLIFARE DISSI

COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI
TFALA KUSH TPYSI TFALA KUSH TPYSI
TI COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI


PLOT TIPA PO MUNDOHEN ME TULILLOJ BIZNESI
COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI

TFALA KUSH TPYSI TFALA KUSH TPYSI
TI COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI
VERS 2.

PER RREP JAM METEOR NGJALL TERROR
NE CDO METER KATRROR E KAM NDOR KET TERRITOR
JUVE NUK JU VJEN ZOR

SA HER QE LSHONI RIMA MDUKET FILM VIZATIMOR

ESHTE EFEKTI BIMA KUR UN I FUS DO TYMA

AQ SHUM JAM DUKE QESH SA PO MDHEMBIN EDHE BRINJET
KAM ARDH KTU FIKS ME QELLIM PER TJU BIND
MERE E DGJOJE DERI SA TDALIN THINJT


2X.QENDRROJ NDER VITE SHOKU KOLLAJ ASGJE S'HUMB
EMRI IM NUK ZHGARRAVITET KA ZENE VEND EDHE NE MUR

KJO PUNE NUK ESHTE PAZAR
VENDIN KERRKUSH SMUND TMA MARE SA TKEM VLERE UNE SI ARREFREN
PLOT TIPA PO MUNDOHEN ME TYLIFARE DISSI

COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI
TFALA KUSH TPYSI TFALA KUSH TPYSI
TI COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI


PLOT TIPA PO MUNDOHEN ME TULILLOJ BIZNESI
COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSI

TFALA KUSH TPYSI TFALA KUSH TPYSI
TI COJA GISHTIN E MESIT NALT TFALA KUSH TPYSIVERS 3
TFALA KUSH TPYSI KUR PER MU TE TFOLIN

3MUJ SHIJOJ BREGDETIN 9MUJ METROPOLIN
3MUJ DUROJ TE NXETIN 9TTJERA TE FTOHTIN
SHQIPE TA THOM SHQIP MOS BEJ TRRIMNI ME TE FORTIN


AS HILE ME TE DOBTIN SE GJERAT RROTULLOHEN
DUHET ME FOL PAK DHE ME DGJU SHUM KERKOHET

MENDJA MOS TE TCOHET SE KTU VLEN CKA BON
E NUK DGJOHET CKA THUHET TFALA KUSH TE TPYESI

Submit Corrections

Thanks to maria.01215