Elvana Gjata lyrics : "Ti je"


Me deshperim sot po me thua
dua po s'mundem te te dua
heshtja po nis per ne te dy sot
c'do fjal qe ndjej nuk mund ta them dot
nga ky moment ditet ti vrasim
per c'do sekret me nuk do flasim
sikur te vuaje si mua
do me kuptoje sa te dua.

Ti je gjithcka qe un kam
por jeta na ndan te dyve.
Ti je ai qe me kthen
ne boten qe sdua te jem.
Ti je gjithcka qe un kam
por jeta na ndan te dyve.
Ti je ai qe me cmen
per ty zemra dhemb ''te dua''.

Ne syt e mi shikon trishtimin
s'mundem tja nis me nga fillimi
dhe te genjej sikur un dua
kur ti vazhdon jeton ne mua
nga ky moment ditet ti vrasim
per c'do sekret me nuk do flasim
sikur te vuaje si mua
do me kuptoje sa te dua.

Ti je gjithcka qe un kam
por jeta na ndan te dyve.
Ti je ai qe me kthen
ne boten qe sdua te jem.
Ti je gjithcka qe un kam
por jeta na ndan te dyve.
Ti je ai qe me cmen
per ty zemra dhemb ''te dua''.

Submit Corrections
Thanks to test01

Hot new lyrics :

TOMMY BOY - Reina
FIRESTARTER - Woodlawn
GIANNI MORANDI - Il Giocattolo
DOTSUN MOON - And I Rest
ZZ TOP - It's Too Easy Manana
CHRIST VS WARHOL - At Exactly The Right Time
CLARE BOWEN & SAM PALLADIO - Why Can't I Say Goodnight
ED SHEERAN - Sing
DRAKE - DRAFT DAY
WIZ KHALIFA - Maan!
Lana Del Rey - Meet me in the pale moonlight
Owl City - Beautiful Times
B.O.B - High as Hell
Aleks Syntek - Corazones Invencibles
NICKI MINAJ - Chi-Raq
TIM McGRAW - Meanwhile Back At Mama's
CHIEF KEEF - Shooters
50 CENT - Big Rich Town
CHARLI XCX - Boom Clap
SZA - Babylon
ONEREPUBLIC - Love Runs Out