BRUNA lyrics : "Single Lady"


ft. Valton Krasniqi


Valton Krasniqi REF: 2x
Hey Single Lady Po Dukesh Si Xhan,
Hey Single Lady Me e Bukra N'club,
Hey Single Lady e Di Qe T'pelqej,
Dhe Trupin Sexy Ti Mua Po Me Cmend.

Bruna:
Ti Je Pika Ime e Dobt,
I Vetmi Ne Ket Bote,
Qe Do Ta Falja Ate Tjetra,
Per Nje Puthje e Nje Moment.

Valton Krasniqi:
Mbreteresha e Nates Sonte,
Sonte Je Veq Ti Per Muaaaaa
Ktu Ka Vajza Plotttt,
Pervec Nje Ty Te Dua.

Valton Krasniqi REF: 2x
Hey Single Lady Po Dukesh Si Xhan,
Hey Single Lady Me e Bukra N'club,
Hey Single Lady e Di Qe T'pelqej,
Dhe Trupin Sexy Ti Mua Po Me Cmend.

Bruna:
Te Kam Prane Edhe e Vreeej
Dua Tet Puth Te Te Ndjej
Po Me Smun Kur Ti Me Shikon
Nuk e Di a Me Kupton.

Valton Krasniqi:
Ti Ik Kur Te Vi Pas
Levizjet Ti Veshtroojjj
Mos me Bej Qe Te Te Vi Pas
Se Me Plase Qanin.

Valton Krasniqi REF: 2x
Hey Single Lady Po Dukesh Si Xhan,
Hey Single Lady Me e Bukra N'club,
Hey Single Lady e Di Qe T'pelqej,
Dhe Trupin Sexy Ti Mua Po Me Cmend.

SINGE LADYYYYYYYY


Submit Corrections
Thanks to maria.01215

Hot new lyrics :

MADONNA - Fighting Spirit
PEEWEE LONGWAY - Servin' Lean Remix
CHIEF KEEF - Slam Dunkin
EROS RAMAZZOTTI - Il mare delle nuvole
MARK GUILIANA - Taming the Dragon
Trey Songz - Make You A Star
THE WILDHEARTS - Stormy In The North, Karma In The South
Lana Del Rey - West Coast
CHARLI XCX - Boom Clap
GINNY BLACKMORE - Holding You
Tiesto - Wasted
SIGMA - Nobody To Love
MACK Z - It's A Girl Party
CHET FAKER - 1998
FREDO SANTANA - Fuck The Other Side
INNA - Cola song
WILSEN - Magnolia
EMM GRYNER - Math Wiz
TIME HAS COME - The Colour of Love
VITICUS - Desesperado
FRACTAL SYSTEM - Push Me Now